Teenused

Logoteenused

Kuumpresstrükk on tehnoloogia, kus kõigepealt trükitakse kujutis termosiirdekilele ja lõigatakse see sealt välja. Seejärel pressitakse logo kuumuse ja rõhu abiga tootele. Kuumpresstrüki meetod on kiire ja see on soodsaim meetod, kui on vajadus trükkida väike kogus tooteid.

Tikkimine ehk masintikand on tehnoloogia, millega saab toodetele luua väga hästi vastupidavaid logosid. Kujutise järgi koostatakse masintikandi programm, mille abil masin kannab logo toodetele. Juhul, kui ei ole võimalik otse tootele tikkida, siis on abiks embleemid, mida on võimalik hiljem toodetele külge õmmelda. Tikandi hind sõltub pistete arvust ja programmi hinnast, kuid erinevalt trükist ei olene logo värvide arvust. Programmi valmistamine on ühekordne kulu ning kui kordustellimusel teistsugust logo ei soovi siis saab kasutada sama programmi.

Siiditrükk on trükimeetod, kus trükitav kujutis kantakse pinnale kasutades võrkmaterjali ehk trükisiidi. Soovitav kujutis on võrgus avatud, ülejäänud võrgu augud aga kaetud. Värvi laialiajamiseks ja üleliigse värvi eemaldamiseks kasutatakse raaklit.

Siiditrükk on kauakestev trükimeetod, kuna trükitavale esemele kantakse tunduvalt paksem värvikiht kui teiste trükimeetodite puhul. Siiditrüki tehnoloogia on teostatavad ka väga keerukad ning detailsed kujundused.

Soodsam on siiditrüki meetodit kasutada, kui on vajadus trükkida suur kogus tooteid.

Sublimatsioontrükk on meetud, kus sublimatsioonitint trükitakse tindiprinteriga siirdepaberile, millelt kujutis siirdatakse kuumpressi abil kangale. Värv imbub kangasse ja kanga tekstuur ei muutu. Selle tehnoloogia abil on võimalik teostada väga keerukaid kujundusi. Küll aga nõuab see meetod kunstmaterjali, kuna naturaalselt kangalt tuleb värv pestes välja.

Õmblusteenused

Tööriiete parandus, lukkude vahetus, pükste lühemaks tegemine. Helkurite lisamine, ripptaskute eemaldamine valmisriietelt jne.

Eritellimustel õmblustööd vastavalt olemasolevate seadmete võimalustele
nt vihmakindlad (paadi-) katted, kardinad, kotid jne.