Ettevõttest

Flamelle ettevõte alustas oma tegevust 1997 aastal, Võrus. Aastaid samas ettevõttes töötajad on suurte kogemustega, suureks abiks kliendile ning see on ka  märk, et töötajatest hoolitakse. Flamelle on disaininud koostöös klientidega uuenduslikke töörõivad, kasutades sertifitseeritud kvaliteetkangaid ning pidevalt täiendades mudeleid, et töötamine oleks kliendile ohtutu ja mugav.

Tööriiete valmistamisel on oluline kliendi ja ettevõtte vaheline suhtlus, mille käigus valmistame kliendile täisväärtusliku tööriide vastavalt tema erialale ja mõõtudele. Sobiv tööriietus tuleb valida vastavalt töö iseloomule ning peab olema õige suurusega. Töörõiva üks esmaseid funktsioone on töötaja kaitsmine, mistõttu on töörõivakangastele loodud omad nõudmised koostise ning kiudude sisalduse osas. Töörõivaid tuleb tihti ja kõrgel temperatuuril pesta, on oluline, et need oleksid valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist.

Flamelle töörõivaste kangad on euroopa päritoluga ning vastavad Euroopa direktiivi 89/686/EMÜ nõuetele, materjalid on testitud nahasõbralikuks. Tööriidete mudelid on sertifitseeritud Soome Töötervishoiu Instituudis FIOH.

Lõppviimistluseks pakub Flamelle võimalust lisada töörõivale logo tikandi, siiditrüki või sublimatsiooni näol. Logoga tööriie reklaamib ja suurendab ettevõtte imagot.

Ettevõttest 1 Ettevõttest 2 Ettevõttest 3