Reklaamrõivastele trükkimine ja eriolukord.

Tänane eriolukord on meie kõigi jaoks uus, pannes meid mõtlema teistmoodi. Praegusel ajal suuname oma tähelepanu rohkemal määral tulevikku ja proovime teha õigeid otsuseid/valikud ettevõtte, lähedaste ja meie endi jaoks. Hetkeolukord ei kesta kindasti igavesti, elu pöörab tagasi normaalsesse rütmi.

Et mõtteid mujale viia räägime parem reklaamrõivastest. Igaüks kellel on varuks mõni disainiidee, see ei pea olema keerukas vaid võib olla täiesti juhuslik pilt, sõnum või kujutis mis on sulle meeldinud. Meie saame selle idee lihtsa vaevaga ellu viia.

Reklaamrõivas ongi selline riideese mis on täiesti ilma igasuguse märgita, valmistaud erinevate logide/kujutiste peale pressimiseks või trükkimiseks. Reklaamrõivad on suureks abiks alustavale ja ka juba pikemalt tegutsenud ettevõttele. See on üks lihtsamaid reklaamimis võimalus mille suurimaks kasuteguriks on aeg. Reklaamrõivast kandes saame olla pildis tunduvalt kauem kui mõne virtuaalse või vabaõhu reklaamina ja muuta enda ettevõte märgatavaks igal momendil ilma vaevata, lihtsalt kanna reklaamrõivast oma logoga.

Reklaamrõivastele trükkimine ja eriolukord. 1

Tihtipeale teeme tellimustöid ka ühe või paarikaupa, inimesele kellel on tekkinud mõni lennukas idee või soov. Näiteks tõi klient meile ühe ülimalt ilusa rasvatihase pildi ja soovis kuumpressiga trükkida oma poja T-särgile. Lõpptulemus oli tõeliselt ilus ja eriline. Meile meeldib teha inimeste ideid reaalsuseks, tarvitseb vaid oma soov meile teele panna.

Reklaamrõivaid leiad meie menüüst REKLAAMRÕIVASTE alt. Kõik sealsed tooted on sobilikud trükkimiseks. Toodete värvivalikud on laiad, valikus on riideid meestele, naistele ja lastele. Tootevalikus on nii T-särke, lühikese ja pika varrukaga, dressipluuse ja fliise, seelikuid, pükse ja retuuse, kampsuneid ja kardigane jne. Kindlasti leiad sealt endale sobiliku toote.

Lihtne viis meile kirjutada on valida meie TEENUSTE seast omale sobilik trükkimisviis ja sealse vormi abil saada oma pilt ja lühike kirjeldus mida soovid. Meie saame kirja kätte ja teeme sulle hinnapakkumise. Ka umbkaudsed hinnad on kõigi meetodite all kirjas.

Niisiis laseme oma mõtetel triivida mööda loomingulisi radu. Oleme positiivsed ja rõõmsad, nii on kõigil kergem toime tulla sellel keerulisel ajal. Toetame üksteist ja üksteise mõtteid.